Emad, kes ootavad ühte last, on parim aeg sessioniks 32-36 rasedusnädalal. Kõhuke on siis piisavalt ümmargune ning Sul on veel mugav poseerida. Mitmikute ootuse puhul tuleks pildistada 26-32 rasedusnädalal, kuna nende sünd võib toimuda tunduvalt varem. 

Ma väga soovitan professionaalset meiki ja soengut. See mitte ei tee ainult fotograafi tööd lihtsamaks, vaid ka Sina tunned sessiooni vältel ennast kaunima ja enesekindlamana. Kuid kui see ei ole eelarves, siis soovitan endale teha tugevam igapäeva-meik.

  • Voogavad maksikleidid on alati kindla peale minek
  • Proovi eemale hoida julgetest mustritest, need võivad tähelepanu Sinult eemale tõmmata ning mõjuda liiga kirjuna.
  • Parimad on pastelsed ja rahulikud toonid
  • Igasugused aksessuaarid annavad riietusele ja stiilile ainult juurde
  • Kui tulete kaaslase või lastega, soovitan stiili ja toonide mõttes kõigil üksteisega sarnaneda

*Stuudios on olemas valik kleite ja aksessuaare, mille kasutamine on hinna sees!

*Palun kaasa võtta nii valget kui musta värvi pesu, et sobitada erinevate aksessuaaride ja kleitidega.

Stuudio

Suureks eeliseks on mugavus, sessiooni saab läbi viia aastaajast ja ilmast olenemata. Vajalikud aksessuaarid ja kleidid on käepärast ning stuudio on spetsiaalselt sisustatud lapseootuse pildistamiseks.

Õues

Eeliseks on loomulik valgus ja kaunid paigad. Kõige õigem aeg pildistamiseks on vahetult enne päikeseloojangut. Talvel on selleks ajaks u kell 14-15 ning suvel lausa kell 21-22. Õigete tingimuste korral tulevad just õues kõige maagilisemad ja kaunimad ootuse pildid. Küll aga sõltub ilmast väga palju ning ette võib tulla sessiooniaja muutmisi (millega võib kaasneda ka meikari aja muutmine jne). Suvel soovitan kaasa võtta putuka spray’d ning olla valmis ka riiete vahetuseks õues.

Kliendi kodu

Kodusessiooni eeliseks on mugavustsoon ja harjumuspärane keskkond. Nõrkadeks külgedeks võivad aga olla kehvad valgustingimused ning ruumipuudus. Seetõttu tuleks fotograafiga eelnevalt konsulteerida, kas teie kodused tingimused on piisavad.